Halier

Náš přístup

Stále zkoušíme, sledujeme nejnovější vědecké objevy a využíváme moderní technologie. 

Naší misí je GrowthPerfection. Zaměřujeme se nepřetržitě na rozvoj vlastních dovedností a neustálé zvyšování kvalifikací. Díky tomu důvěra ke značce Halier roste ze dne na den.

Hledáme účinnější řešení a vytváříme dokonalé receptury, abychom dosáhli co nejlepší výsledky.

To vše, abychom uspokojili i ty nejnáročnější klienty a nabídli jim komplexní péči o vlasy a pokožku hlavy zevnitř.

Objevte produkty Halier

Proč jsme unikátní

Krásné a zdravé vlasy jsou naší vášní. Víme, že krásné vlasy jsou přínosem. Proto pomáháme našim klientům získat vlasy, o kterých vždy snili, aby se mohli cítit krásně, sebevědomě, jednoduše úžasně. Jsme si jisti, že složky, které používáme, mají nejvyšší kvalitu a dohlížíme na celý proces výroby. Sledujeme nejnovější kadeřnické trendy, abychom vás mohli vždy inspirovat.

Naše značka pozůstává z pokročilých, účinných a inovativních produktů. Halier byl vytvořený pro lidi, kteří si cení nejvyšší kvalitu a hledají nejlepší řešení. Zjistěte víc o našich produktech z videa.

image

Naše hodnoty

Inovace

Využíváme, to co je v přírodě nejlepší, sledujeme vědecké objevy a děláme vlastní výzkum, abychom odhalili unikátní kombinace. Tvoříme nové kadeřnické trendy. Konáme rychle a účinně, abychom zlepšili naše produkty a naplnili očekávání našich zákazníků.

Důvěra

Pečlivě vybíráme přísady, testujeme jejich účinnost a ujišťujeme se, že nebudou žádné vedlejší účinky. Dohlížíme na celý proces výroby a distribuce, abychom si mohli být jisti, že naše produkty naplní očekávání našich zákazníků. Proto je Halier důvěryhodnou značkou pro zákazníky na celém světě.

Komplexnost

Problémy s vlasy mohou mít mnoho příčin a většinou nemají jednoduché řešení. Zaměřujeme se na komplexní péči, nabízíme vám soubor produktů, které pečují o vlasy zevnitř i zvenčí. Naše produkty jsou bohaté na živiny – nabízíme vám jedny z nejpokročilejších a nejbohatších složení na trhu. To je přesně to, co vaše vlasy potřebují nejvíc.

Produkty Halier doporučují renomovaní kadeřníci a trichologové.

Mám kadeřnický salón ve Varšavě už skoro 30 let. Pečuji o vlasy mnohých známých žen: modelek, hereček a zpěvaček. Pracoval jsem pro několik televizních produkcí, filmů, divadel a v módním průmyslu. O vlasech vím téměř všechno, protože moje máma byla také kadeřnice. Když jsem byl mladší, hodně jsem se od ní naučil.

V čem je Halier jiný?

Během své kariéry jsem vyzkoušel mnoho produktů, které měly vyživovat vlasy. Jediná značka, která na mě opravdu udělala dojem, byl Halier. Ještě jsem neviděl tak skvěle zkombinovaný produkt. Každá složka v produktech Halier dokonale vyživuje a posilňuje vaše vlasy.

Některé z nich jsou zodpovědné za rychlejší růst vlasů, další za minimalizování vypadávání vlasů a jejich lámání. Tyto složky zaručují účinnost.

 

Co naši klienti očekávají?

Klienti chtějí vidět výsledky. A Halier pokaždé zabezpečí fantastické výsledky! Doporučil jsem produkty Halier ženám, které měli tenké, křehké a krátké vlasy. Nyní jsou jejich vlasy husté a objemné. Jsou sebevědomé a krásné. Tak funguje Halier.

Tomasz Pyza

Fotografie balení

Výživový doplněk Hairvity - fotografie produktu
Šampon Fortesse - fotografie produktu
Kondicionér Fortesse - fotografie produktu

Výživový doplněk Hairvity - fotografie produktu
Šampon Fortive - fotografie produktu
Kondcionér Fortive - fotografie produktu

Materiály pro média

Halier Brand Book
Ze zákulisí focení Halier

Proč se vyplatí přidat k našemu týmu?

Kariéra v Halier je příležitostí objevit svět kosmetiky a pracovat v přátelském a ambiciózním týmu. Zaměstnancům nabízíme šanci neustále zlepšovat jejich kvalifikaci a ceníme si kreativitu. I když možná momentálně nemáme pracovní nabídku, která by vám vyhovovala, můžete nám poslat vyplněný formulář. Budeme vás kontaktovat, když se pracovní pozice otevře. Zjistěte, co vám můžeme nabídnout!

Vyplňte formulář
image